Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

„Piękna na wiosnę”

Utworzono dnia 09.03.2023

Filia Biblioteczna w Sokolnikach Lesie wraz ze Świetlicą środowiskową zorganizowały cykl dwóch spotkań dla pań zatytułowany : „Piękna na wiosnę.” Zajęcia odbyły się z udziałem konsultantek firmy kosmetycznej „Avon” .

            Pierwsze spotkanie dotyczyło pielęgnacji skóry twarzy : jak ją pielęgnować zimą                                 i przygotować na wiosnę; jakich kosmetyków używać do cery wrażliwej ; jak przeciwdziałać starzeniu się skóry twarzy. Teoria została poparta praktyką. Panie nakładały samodzielnie maseczki żelowe rewitalizujące na twarz, stosowały toniki, sera wnikające głęboko w skórę twarzy oraz kremy wygładzająco- nawilżające na koniec.

            Drugie spotkanie z konsultantkami firmy „Avon” dotyczyło pokazu makijażu . Panie poznały zasady poprawnego makijażu codziennego i wieczorowego. Zajęcia praktyczne polegały na przygotowaniu skóry twarzy do makijażu, poprawnym nałożeniu bazy, podkładu i pudru, zastosowaniu brązera i różu, użyciu eyelinera i tuszu do rzęs oraz podkreślenia ust korektorem i nałożeniu szminki.                                                                                                                                               Dziękujemy Firmie „Avon”i jej konsultantkom za profesjonalne przeprowadzenie warsztatów kosmetycznych , udostępnienie każdej z zebranych pań swoich kosmetyków oraz miłą                        i serdeczną atmosferę.

Piękna

Utworzono dnia 09.03.2023, 11:25

Nasza placówka

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 12

W poprzednim tygodniu: 20

W tym miesiącu: 61

W poprzednim miesiącu: 100

Wszystkich: 7969

EPUAP